Tarakonų naikinimo paslaugos

Tarakonų naikinimas
Į užklausas dėl tarakonų naikinimo reaguojame operatyviai. Atvykęs dezinfekuotojas identifikuoja problemą, įvertina patalpos užkrėstumo tarakonais lygį ir pateikia rekomendacijas dėl naikinimo.

Tarakonų naikinimo procesas dažniausiai trunka apie 1 valandą, tačiau gali trukti ir ilgiau, priklausomai nuo užkrėstumo tarakonais lygio. Kad tarakonai namuose būtų išnaikinti visiškai, daugeliu atvejų užtenka vienos dezinfekcijos – vieno mūsų atvykimo.

Kaip naikinami tarakonai?

Tarakonų naikinimo procese yra naudojami profesionaliam naikinimui skirti insekticidai. Tarakonų naikinimas chemija yra galimas dviem metodais: purškiant ir geliu (geliuojant). Abu metodai yra efektyvūs ir greitai išsprendžia tarakonų problemą namuose.

Po tarakonų naikinimo cheminėmis priemonėmis, į dezinfekuotas patalpas rekomenduojama grįžti ne anksčiau kaip po 4–6 valandų. Grįžus patalpas būtina gerai išvėdinti – atidaryti langus ir palikti bent 30–60 minučių, kad išsisklaidytų cheminių medžiagų garai.

Jei tarakonams naikinti naudojamas naikinimas geliu – patalpų palikti nereikia.

Chemija nuo tarakonų išpurkštų vietų nenuvalykite iš karto – insekticidai veikia ilgiau, todėl reikėtų bet 1–2 savaites palikti juos veikti. Tačiau reikėtų drėgna šluoste nuvalyti ar nuplauti paviršius, ant kurių dedamas (stalai, virtuvės stalviršis ir pan.).

Po dezinfekcijos reikėtų stebėti tarakonų aktyvumą – kurį laiką gali būti pastebimi apsvaigę vabzdžiai, tačiau sunerimti neverta – per kelias savaites jie išnyksta visiškai.

Jei dvejojate, kaip elgtis po tarakonų naikinimo, visuomet galite pasikonsultuoti su dezinfekuotojais. Mielai paaiškinsime, kaip prižiūrėti patalpas, kokių priemonių imtis ir kokių rezultatų galima tikėtis.

Kaip pasiruošti tarakonų naikinimui?
Nors dezinfekuotojai pasirūpina visomis priemonėmis, reikalingomis tarakonams naikinti, prieš jiems atvykstant reikėtų paruošti patalpas – tam, kad apsaugotumėte savo sveikatą, namus ir augintinius bei būtų užtikrintas optimalus tarakonų naikinimo paslaugos efektyvumas.

Rekomendacijos, kaip paruošti patalpas prieš tarakonų naikinimą:

  • išvalykite patalpas;
  • išneškite šiukšles ir visus nereikalingus daiktus iš ten, kur gali būti tarakonų slėptuvės;
  • maisto produktus sudėkite į sandarius indus arba šaldytuvą;
  • indus, virtuvės reikmenis, dantų šepetėlius ir t. t. sudėkite į sandarius maišelius arba uždenkite;
  • iš patalpų išneškite augintinius, jų maistą ir dubenėlius; jiems į patalpas grįžti galima tik tuomet, kai jau yra saugu (žiūrėti rekomendacijas aukščiau);
  • jei turite akvariumą, jį uždenkite;
  • nuo sienų atitraukite baldus, kad dezinfekuotojams būtų lengva pasiekti paviršius, kampus ir plyšius, kuriuose slepiasi tarakonai;
  • jei tarakonus aptikote vonioje ar virtuvėje (o ten jie dažniausiai ir apsigyvena), ištuštinkite apatines spinteles;
  • atvykus dezinfekuotojui, nurodykite, kur dažniausiai matote tarakonus;
  • jei prieš tai buvo naudoti insekticidai ar kitos priemonės, informuokite specialistą, kad jis galėtų pritaikyti tinkamą metodą.

Jei kyla klausimų dėl tarakonų naikinimo – kaip išnaikinti tarakonus name, bute ar daugiabutyje – mielai konsultuojame gyventojus dėl šios problemos sprendimo, identifikuojame kenkėjus ir teikiame rekomendacijas. „Profilaktinė dezinfekcija“ – patikimas partneris Jūsų kovoje su tarakonais.
Tarakonų naikinimo paslaugos: Šiauliai, Panevėžys, Klaipėda, Mažeikiai.