Dezinfekcija

UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ turi ilgametę darbo patirtį atliekant dezinfekcijos darbus. Įmonė sėkmingai panaudojo per ilgus gyvavimo metus įgytas dezinfekavimo žinias, kovoje su Covid – 19 pandemija. Įmonėje dirbantys specialistai susipažinę su dezinfekcijos atlikimo ypatumais atliekant darbus infekcinių ligų židiniuose. Prieš atliekant dezinfekciją sudaroma individuali dezinfekcijos programa, kurioje išsamiai išnagrinėjama situacija ir parenkamas dezinfekcijos atlikimo metodas, dezinfekcinė medžiaga, ekspozicijos laikas. 
 
Baigiamosios dezinfekcijos paslauga apima visų kontaktinių paviršių (t.y. sienų, grindų, baldų paviršius, durų rankenas, kompiuterius, jų klaviatūras, kėdes ir t.t.) ir patalpų orą. Dezinfekuojama smulkiu rūku, naudojant didelės galios ULV rūko įrangą. Laboratoriniais tyrimais įrodyta, kad šis dezinfekcijos būdas, sunaikina visus virusus ir bakterijas esančius patalpose.
 
Atliekant dezinfekcijos darbus darbuotojai naudoja tinkamas asmens apsaugos priemones,  įskaitant veido kaukes ir apsauginius kostiumus. 
 
Veiksmų planas prieš dezinfekcijos darbus nuo COVID-19 ir kitų patogenų (tuberkuliozės, salmoneliozės, leptospirozės, difterijos, maro ir kt.) :
  • Specialisto konsultacija, rekomendacijų pateikimas;
  • Dezinfekcijos plano parengimas;
  • Išsamus kliento instruktavimas dezinfekcijos pasirengimui ir veiksmai po dezinfekcijos darbų;
  • Dezinfekcijos darbų atlikimas pagal parengtą programą; 
  • Klientų konsultavimas grįžtant į kasdieninę veiklą po infekcinio židinio panaikinimo.
Turėdama daugiau nei 50 metų patirtį teikiant profesionalias dezinfekavimo paslaugas, UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ turi patirties ir išteklių, kad padėtų efektyviai ir saugiai apsaugoti patalpas nuo įvairių patogeninių mikroorganizmų, tame tarpe ir nuo Covid- 19.