Apie mus

UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ įkurta 1958 metais ir yra sparčiai besiplečianti bendrovė, teikianti Lietuvos teritorijoje esančioms įmonėms, organizacijoms, privatiems asmenims, profesionalias kenkėjų kontrolės paslaugas, atliekanti ventiliacinių ortakių valymo darbus. Tai pat vykdo prekybą valymo, dezinfekavimo bei aplinkai draugiškomis kenkėjų naikinimo priemonėmis.

Siekdama visapusiškai tenkinti klientų poreikį, bendrovė 2002 m. įsidiegė ir dirba pagal kokybės vadybos sistemą ISO9001:2015.

Esame įsipareigoję atsakingai ir tvariai vykdyti savo veiklą. Siekiame nustatyti reikšmingus aplinkosaugos aspektus ir nuolat ieškome būdų mažinti neigiamą poveikį aplinkai, teikiant paslaugas. Įmonėje įdiegta aplinkos apsaugos vadybos sistema, atitinkanti ISO14001:2015 standarto reikalavimus. 

Ilgametė patirtis, žinios ir moderni techninė bazė subūrė profesionalų kolektyvą. Atliekant kenkėjų kontrolės, ventiliacinių sistemų valymo darbus naudojamos tik pačios efektyviausios, aplinkai draugiškos, LR Sveikatos apsaugos ministerijos leistinos cheminės medžiagos, pažangiausių technologijų įrangos bei technika. Darbus atlieka kvalifikuoti ir profesionalūs darbuotojai.

UAB “Profilaktinė dezinfekcija” kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų ir užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę. Geriausias įvertinimas – glaudus ir ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais.

Ilgametė patirtis, žinios ir moderni techninė bazė subūrė profesionalų kolektyvą. Atliekant kenkėjų kontrolės, ventiliacinių sistemų valymo darbus naudojamos tik pačios efektyviausios, aplinkai draugiškos, LR Sveikatos apsaugos ministerijos leistinos cheminės medžiagos, pažangiausių technologijų įrangos bei technika. Darbus atlieka kvalifikuoti ir profesionalūs darbuotojai

UAB “Profilaktinė dezinfekcija” kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų ir užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę. Geriausias įvertinimas – glaudus ir ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais. UAB “Profilaktinė dezinfekcija” kryptingai siekia užsibrėžtų tikslų ir užtikrina aukščiausią paslaugų kokybę. Geriausias įvertinimas – glaudus ir ilgalaikis.