Paslaugos

Valymas nuo dulkių

Purvas, kuris vėdinimo įrenginių darbo metu susirenka ant latakų sienelių ir įvairiuose šilumos atgavimo, šaldymo, drėkinimo, oro paskirstymo įrenginiuose, drėgnomis sąlygomis gali veikti kaip terpė mikrobams daugintis ir veistis. Dulkėse kaupiasi ir dauginasi bakterijos, virusai ir grybeliai, o tai sukelia ūmias infekcines ir kitas lėtines ligas, kurių gydymas yra ilgalaikis ir nėra pigus. Europos aplinkos agentūra, atlikusi matavimus įvairiuose Europos Sąjungos pastatuose, nustatė, kad patalpų oras gali būti 70 kartų labiau užterštas nei oras didžiausio miesto gatvėje.

Kad išvengti šių problemų, būtina ortakius valyti ir prižiūrėti. Vienas iš veiksmingiausių valymo būdų – ortakių valymas šepečiais. Lifa Air valymo sistema leidžia optimaliai atlikti sauso valymo darbus be didesnio ortakių ardymo. Darbai atliekami pastatuose kuriuose sumontuota dirbtina rekuperacinė ventiliacija. Įrangos pagalba yra valomi įvairaus diametro ortakiai, montuojami patikrinimo liukai. Darbų metu naudojamas specialus vakuuminis siurblys, kuris surenka 95% visų ortakiuose išvalomų dulkių ir šiukšlių. Tokio tipo sistemos rekomenduojamos valyti kas 2-3 metus.

Mūsų klientai:

1. Administraciniai pastatai.

2. Įvairaus tipo gamybinės įmonės.

3. Įvairaus tipo laivai.

4. Restoranai.

5. Prekybos centrai.

6. Ligoninės ir poliklinikos.

7. Baseinai ir sporto įstaigos.

8. Kiti objektai.

 

Visų darbų metu vykdoma foto fiksacija, kurio pagalba paruošiama darbų ataskaita, kurioje matoma visa darbų eiga ir rezultatai.

 

Į sauso valymo darbų sudėtį įeina:

  1. Darbo vietos paruošimas. Apdengiami stacionarūs įrenginiai, kompiuteriai, baldai. (dažniausiai naudojama plėvelė).
  2. Pagal poreikį montuojami patikrinimo liukai.
  3. Atliekama foto fiksacija.
  4. Įvertinus ortakių užterštumą parenkami tinkami, kurių pagalba valomas ortakio vidaus paviršius.
  5. Po valymo atliekama foto fiksacija, kad įsivertinti valymo rezultatus. Esant poreikiui procedūra kartojama, kol pasiekiamas norimas rezultatas.
  6. Po valymo sutvarkoma darbo vieta. Jei reikalingi atliekami papildomi valymai.

 

Laiku valoma ventiliacinė sistema nesukels papildomų rizikų užsikrėsti kvėpavimo takų ligomis, prailgins naudojamų ventiliacijos įrenginių naudojimo laiką. Švarus oras užtikrins darbuotojams gerą savijautą ir nedarys neigiamos įtakos darbingumui.