Paslaugos

Valymas nuo riebalų

Ortakių užterštumas riebalais yra labai didelė ir pavojinga problema restoranuose ir kitose maisto gamyklose ir cechuose. Tinkamai ir laiku neprižiūrint, tokiuose užterštuose ortakiuose gali kilti gaisras ar sprogimas.

Naudojant „LIFA AIR“ ortakių valymo įrangą įmanoma pašalinti visų tipų riebalus. Atitinkamai nuo ortakių užterštumo dažnai tenka demontuoti tam tikras ortakių dalis ir atlikti valymą rankiniu būdu. Naudojant tinkamą įrangą ir profesionalią komandą įmanoma pasiekti maksimalių rezultatų.

Darbų metu naudojamos vaizdinės foto priemonės, kurių pagalba matomas ortakių užterštumo lygis bei valymo darbų rezultatai.

Valymo darbai:

  1. Darbo vietos paruošimas. Apdengiami stacionarūs įrenginiai, gaubtai, sienos ir pan. (dažniausiai naudojama plėvelė).
  2. Atliekama foto fiksacija.
  3. Įvertinus ortakių užterštumą parenkama tinkama chemija ir šepečiai, kurių pagalba valomas riebaluotas ortakio vidaus paviršius.
  4. Po valymo atliekama foto fiksacija, kad įsivertinti valymo rezultatus. Esant poreikiui procedūra kartojama, kol pasiekiamas norimas rezultatas.
  5. Po valymo sutvarkoma darbo vieta. Jei reikalingi atliekami papildomi valymai.

Atliekant ortakių valymo darbus atliekama ortakių apžiūra, ventiliatorių ir jo komponentų apžiūra, nustatomi ir pateikiami tam tikri sistemos defektai.

Į ortakių valymo darbų paslaugą įeina:

1. Ortakių valymas cheminiu būdu.

2. Gartraukių valymas cheminiu būdu

3. Darbų rezultatų pateikimas (nuotraukos prieš ir po)

4. Dokumentacijos paruošimas – pateikimas (ortakių valymo darbų žurnalas).

Valymų dažnumą reglamentuoja:

Bendros priešgaisrinės saugos taisyklės.