Paslaugos

Kenkėjų kontrolė privatiems asmenims

UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ teikia kenkėjų kontrolės paslaugas fiziniams asmenims, kurių namuose užsiveisė kenkėjų. Dažniausiai namuose sutinkami kenkėjai:
 
  • Graužikai (pelės, žiurkės) - namuose ieško ramių vietų lizdams, gadina ir užteršia maisto produktus, platina ligas. Gali pragraužti elektros instaliacijos laidus, sukelti gaisrą;
  • Tarakonai – mėgsta šilumą, netvarką virtuvėje, kur yra maisto likučių ir vandens. Užteršia maisto produktus, platina ligas;
  • Blakės – žmogaus krauju mintantis vabzdys. Greit plintantis ir sunkiai naikinamas kenkėjas. Įkandimų vietose gali atsirasti alerginių bėrimų. Namuose dažniausiai gyvena lovos čiūžiniuose, po tapetais, už apvadų, sienų ar grindų tarpuose. 
  • Kandys – didžiausią žalą namuose padaro kandžių lervos, kurios maitinasi ir gadina baldų apmušalus, kilimus ar drabužius. Maistinės kandys užteršia maisto produktus. 
  • Skruzdėlės – virtuvė yra viena pagrindinių vietų namuose, kurią apninka skruzdėlės. Būtina virtuvėje palaikyti švarą: nepalikti trupinių, saldžių gėrimų ar uogienių. Skruzdėlės užteršia maisto produktus, ropinėdamos sukelia diskomfortą.
  • Musės – platina daugybę ligų ir bakterijų, kurios yra pavojingos žmogaus ir gyvūnų sveikatai. Būtina pasirūpinti aplinkos švara, saugiai laikyti maisto produktus, langus uždengti tinkleliais. 
  • Blusos – dažniausiai į namus ant kailio atneša katės, šunys, žiurkės. Greitai dauginasi, būtinas šiltakraujo gyvūno kraujas, kad patelė galėtų subrandinti ir padėti kiaušinius. Daugybiniai blusų įkandimai žmogui sukelia ne tik diskomfortą, bet dažnai ir alergines reakcijas. Blusos yra maro, listeriozės, vidurių šiltinės ir t.t. platintojai. 
  • Širšės ir vapsvos - įsikuria namų palėpėse, sienose, medžiuose, žemėje. Skaudžiai gelia, sukelia alerginių reakcijų, kurios gali būti pavojingos žmogaus gyvybei. Pastebėjus, kad ir nedidelį lizdą, būtina kreiptis į kenkėjų kontrolės specialistus, kurie saugiai pašalins lizdą su kenkėjais.
 
Jei namuose pastebėjote kenkėjus, kreipkitės į UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ specialistus. Parinksime Jums tinkamiausią naikinimo metodą, priemones, atsižvelgiant į kenkėjų rūšį, užkrėstumo lygį, patalpų pobūdį. Suteiksime rekomendacijas ir patarimus kaip ateityje būtų galima išvengti nepageidaujamų kenkėjų.
 
UAB „Profilaktinė dezinfekcija“  siūlo vienkartinę kenkėjų kontrolės paslaugą arba metinę kenkėjų kontrolės sutartį. Mūsų įmonės specialistai visada pasirengę suteikti konsultaciją, jums rūpimais, kenkėjų kontrolės klausimais.