Paukščiai

Apsigyvenę gamybinėse ar sandėliavimo patalpose, fermose, pastatų fasadų nišose, paukščiais sukelia nemažai problemų: užteršia gamybinius įrengimus, pakuotes ar net produktus, gadina pastatų fasadus. Paukščių išmatose gausu rūgščių, kurios ardo metalinių konstrukcijų paviršius. Kai kurios paukščių rūšys platina užkrečiamas ligas, kurios gali būti perduodamos žmonėms ir yra klasifikuojamos kaip grėsmė visuomenės sveikatai. Norint išvengti nepageidaujamos paukščių kaimynystės, būtina mažinti paukščių nutūpimo ir lizdų sukimo galimybes, šalinti maisto šaltinius. 
Skaityti daugiau

Paukščių kontrolės paslaugos

UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ Jums siūlo atsakingą požiūrį į paukščių kontrolę, kuri padės išvengti atsiradusiai galimybei patirti žalą turtui  ir padidėjusiai rizikai sveikatai dėl paukščių.  
Nemokamai suteiksime  konsultaciją, kurios metu pateiksime rekomendacijas ir pasiūlymus kokiu inventoriumi  ir priemonėmis galima sudaryti nepatraukias sąlygas paukščiams buriuotis jūsų įstaigos teritorijoje ar pastatuose pritaikant pagal paukščių rūšį (balandžiai, žvirbliai, varnėnai, kirai ir kt). Pateikti atbaidymo metodai bus užtikrinantys mažiausią poveikį paukščių populiacijai ir aplinkai. UAB „Profilaktinė dezinfekcija“ specialistai atvyke atliks išsamią apžvalgą , kad įvertindami paukščių keliamą problemą, įskaitant  šėrimo, dauginimsi  ir lizdų sukimo.   
Rekomenduoja  priemonės ir inventorius apimantis paukščių kontrolės atbaidymo  ir sukuriančios nepalankias sąlygas paukščiams yra :

  • Repelentai, 
  • Fizinė kontrolė,
  • Elektroninis valdymas,
  • Mechaninės gaudyklės
Skaityti daugiau